Izolowanie nakrycia budynku – London Insulation

London Insulation to brytyjska instytucja o ugruntowanej pozycji w sektorze, realizująca zlecenia z aspektu izolacji dachów przy użyciu innowacyjnych towarów marki H2Foam od instytucji Icynene.

London Insulation to zwłaszcza wspaniała jakość i radość milionów użytkowników, jacy im zaufali. W trosce o domy użytkowników, stale doskonalą swoje wytwory i szukają nowych, lepszych rozwiązań montażowych. Te izolacje są doskonale wodoszczelne, o należytej gęstości, a pianki montażowe składają się ze wyjątkowych jednostek, umożliwiających celne wypełnienie przestrzeni pomiędzy belkami dachowymi, stalą i różnymi przestrzeniami.
iycene
Produkty wykonane przez Icynene są doskonałe do każdej izolacji dachowej, gdyż:

  • nie zawierają zagrażających zdrowiu gazów, tak jak w pozostałych piankach poliuretanowych,
  • są sprężyste,
  • nigdy nie zmieniają swojego kształtu,
  • zapełniają wszystkie pęknięcia i szczeliny,
  • oddychają,
  • mają doskonałe atrybuty technologiczne i akustyczne,
  • zachodzi zerowe zagrożenie kondensacji.

Piankowe wyroby izolacyjne w sprayu firmy Icynene pomogły zdefiniować europejskie standardy w ociepleniach dachów. Funkcjonalnie umieją one zatamować wszelkie dźwięki i mroźne powietrze, a przy tym są bezpieczne dla zdrowia, bezzapachowe, mocne i ogromnie wydajne.
Do tej chwili wybór H2Foam został wykorzystany w wielu narodach na całym globie do pomysłów lokalowych i komercyjnych. Instytucja ta jest wzorem dla innych producentów, dążących do zagwarantowania swoim produktom niezawodności i nowoczesności w 1.
izolacja
Przez ponad 30 lat ciągły postęp technologii i wspólna praca wielu osób, zezwoliły stworzyć rezultat doskonały dla każdego odbiorcy.
Wdrożenie tego typu pianki pozwala zdobycie oszczędności w grzaniu plus minus 50%. Zwłaszcza w miesiącach zimowych wolno zdawać sobie sprawę, jak strzegą one budynek wolnostojący przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Do tego oddziałują one na stan powietrza w pokojach, stanowiąc bardzo wydajną zaporę dla brudu i wszelakich mikrobów, w tym alergenów, jak: pyłki, kurze. Następną zaletą tego artykułu jest ponadprzeciętna elastyczność. Toleruje on nawet sezonowe ruchy budynku, nie gubiąc przy tym nic z własnych uszczelniających właściwości. Pianka nie wchłania wody ani nie powstrzymuje wilgoci, co pozwala uniknąć powstawania wilgoci i grzybów na ścianach budynku.
Pianka
Na wszelkie swoje instalacje instytucja daje 25-letnią porękę.