Wandkork

Comment is Closed

Atrakcyjne wnętrza własnych domów i mieszkań to zbiór wytypowanych przez nas czynników dekoracyjnych i wykończeniowych naszego lokum. Alternatywą dla ścian oklejonych tapetą, lub płytkami lub po prostu ścian malowanych jest wandkork, jest to korek zakładany na ścianę i powodujący, że przedstawiona nim ściana jest ponadprzeciętna, nowoczesna i jedyna w swoim stylu.

Projekt naszego lokalu, może określać z góry powstanie takich ścian w gabinecie, kuchni, salonie, ściany pokryte korkiem tworzą w lokalu mieszkalnym kosmiczny mikroklimat, korek wycisza gabinet a osłonięty woskiem powoduje, że w miejscach o dużym nasileniu ruchu ulicznego, wznoszące się opary syfu nie przymocowują się na dobre do ścian. Bez trudności idzie takową ścianę wyczyścić chusteczką czy ściereczką i nie wchłaniamy w mieszkaniu kurzu.
Proponowany jest nader duży wybór wzorów, faktur i kolorów, można wyselekcjonować wedle swego uznania i dostosować do resztki zaaranżowanego już wnętrza.
kork
Korek to 100% właściwości i ekologii, wyczuwamy to w 100%100 procentach w pomieszczeniach, gdzie użyto korek na ścianach. Niezwykle cieszący się popularnością nie tylko w domach i mieszkaniach znalazł swoje miejsce również w pomieszczeniach gospodarczych. Pomieszczenia gdzie ściany pokryte są materiałem wandkork to pokoje wyciszone i stonowane, indywidualne w swoim gatunku i bezprecedensowe, mające swój styl w tym ogromne natury estetyczne i praktyczne.
Wykorzystywany korek jest najwyższej jakości, ściany niesłychanie długo wytrzymują, nie modernizujemy ich struktur przez długi okres, łatwe są w konserwacji i utrzymaniu czystości oraz wytrzymałe na wszelkiego gatunku niekorzystne warunki.
Nasze mieszkanie z wyłożonymi korkiem ścianami dostaje od nas własny, szczególny look, mieszkanie ma pomieszczenia osobliwe, a przy tym niesłychanie przyjemne i nowatorskie. My natomiast sami w takowym lokalu mieszkalnym czujemy naturalną aurę i wybitnie mile spędzamy w nim wolne chwile.