Bajeczne zakątki do wypoczynku

Comment is Closed

Prawie 10 lat temu postanowiliśmy, iż wybudujemy hotel. Posiadaliśmy środki finansowe ze sprzedania działek, jakie otrzymałam w spadku, dlatego pojawił się takowy impuls. Początkowo współmałżonek był niechętny jako że sądził, iż będzie to kosztowne.

Aczkolwiek tydzień później razem zadecydowaliśmy o realizacji tego pomysłu. Kwaterujemy W Karpatach w niedużej miejscowości. Pożądaliśmy uformować teren relaksu dla wszystkich mających ochotę wyrwać się od codziennych powinności. Dlatego zakupiliśmy parcelę nieopodal kompleksu leśnego. Przedtem pojechaliśmy do instytucji bankowej aby aplikować o kredyt. Kiedy uzyskaliśmy pieniądze zaplanowaliśmy tworzenie ośrodka. W pierwszej chwili miały być wybudowane pensjonat jak i również parę drewnianych domków. Oprócz tego skonstruowaliśmy część rekreacyjną i ładne ogródki.
cieplo

Hotel zbudowany został bardzo szybko

Centralnym punktem został apartament, w którym mieli nocować przyjeżdżający z całego kraju. Potrzebowaliśmy aby zawierał kilka pomieszczeń. Na starcie zakupiliśmy surowce a następnie zapłaciliśmy za ekipę, jaka miała stworzyć nasz projekt. Już po postawieniu konstrukcji budynku musieliśmy zainstalować okna. Musiało być w przybliżeniu 30 otworów okiennych. Dlatego poszukiwałam właściwej instytucji, jaka przeprowadza niemałe zlecenia. Sąsiadka zarekomendowała mojej osobie https://www.oknaoptimus.eu/. Pogadałam z przedstawicielem przedsiębiorstwa i kolejno ustaliliśmy wszelkie niuanse. Po dłuższym czasie dotransportowano okna a potem wstawiono je w budynku. Udałam się do marketu meblowego i nabyłam umeblowanie jak i również przydatne urządzenia. W wyposażaniu pensjonatu wspomogła mnie grupa przyjaciół. Po długim czasie byliśmy w stanie zaprosić urlopowiczów do naszego pensjonatu.

Odpoczynek w sąsiedztwie parku

Pensjonat wybudowany jest w pobliżu parku krajobrazowego. Dookoła jest sielsko natomiast dzięki temu, iż ulice przechodzą w pewnej odległości, nie doświadczymy zgiełku. Goście mogliby radować się z bliskości przyrody. Dzieci kapitalnie wypoczywają, zdołają przebywać na placu zabaw natomiast rodzice nie potrzebują się niepokoić o własne latorośli. Niebawem chcemy postawić na wybudowanie gabinetu odnowy a dodatkowo aranżowanie obozów dla młodych ludzi. Profit z nowego projektu okazał się spory więc mamy możliwość ulokować finanse w zmodyfikowanie hotelu.
okna w budynku