Kupiliśmy cztery kąty za 330 000

Wraz z mym małżonkiem kwaterowaliśmy przez długi czas u moje mamy. Choć miejsca mogło być wiele to chcieliśmy własnego domu. Jednakże nie posiadaliśmy oszczędności by wnioskować o kredyt. Z tej przyczyny we dwoje wyszukaliśmy intratne stanowiska.

cieplo
Współmałżonek otrzymał pracę w fabryce sprzedającej urządzenia do klimatyzacji zaś ja miałam wolne miejsce w hotelu. W ciągu dwóch lat zbieraliśmy środki. Chwilami bywało niesłychanie trudno, jako że nie byliśmy stanie wyjeżdżać na ferie czy też nabyć dla siebie kosztownych ubrań. Pozyskaliśmy wsparcie od mamy jednak zdawaliśmy sobie sprawę, że za jakiś czas mogłoby być niezręcznie, gdy pojawi się nowy członek rodziny. Po pewnym czasie odkładania środków finansowych daliśmy radę zgromadzić zbawienną sumę. W następnej kolejności pojechaliśmy by wybrać nieruchomości. Pożądaliśmy nabyć niewielkie gniazdko nieopodal centrum Poznania. Doszliśmy do wniosku, że kilka domów będzie trafnym wyjściem.
okna

Wyłowiliśmy dom i poszliśmy do oddziału bankowego

Jak wyselekcjonowaliśmy właściwe gniazdko, wypadało przyjść do instytucji bankowej. Staraliśmy się o pożyczkę w Banku Millennium, jako że warunki okazały się być nader opłacalne. Czekaliśmy na decyzję 5 tygodni. Po pewnym czasie zadzwonił pracownik banku i zakomunikował, że dostaliśmy pieniądze. Byliśmy bardzo usatysfakcjonowani. Jak podpisaliśmy umowę musieliśmy przeprowadzić małą renowację naszego apartamentu. Chcieliśmy wstawić nowe okna, więc wypatrzyłam w necie spółkę, która proponuje dobre okna. Wyłowiliśmy okna aluminiowe, zaś po jakiś czasie przybyła brygada i zamontowała nasze nabytki. Później nabyliśmy umeblowanie i zamontowaliśmy panele. Po pewnym czasie nasze własne lokum demonstrowało się cudownie. Mieliśmy możliwość w końcu odejść z domu rodziców.
okno

Mamy w posiadaniu cudowne lokum

Nowe gniazdko wydaje się bardzo ładne. Kredyt pozwolił nam spełnić pragnienia. Wraz z współmałżonkiem częstokroć przesiadujemy w wyremontowanym lokum. Mogliśmy poznać też wiele ludzi. Domyślam się, że podpisanie kredytu mogło być właściwym rozwiązaniem. Jakkolwiek aktualnie musimy by spłacać raz w miesiącu transzę kredytu, to mamy swe własne mieszkanie. W przyszłym roku pożądamy odremontować naszą sypialnię a także zamówić sprzęty do salonu. Jeśli odłożone pieniądze to umożliwią wtedy też wstawimy jacuzzi. Myślę, że finalnie stanie się nadzwyczajnie.